Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Janvāris, 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
Slēgts pasākums
9
10
Slēgts pasākums
11
12
13
14
15
Slēgts pasākums
16
BERNSTEINS, GĒRŠVINS, ELINGTONS, BJORKA UN LINDA LEEN
17
Slēgts pasākums
18
Slēgts pasākums
19
20
21
22
Slēgts pasākums
23
Slēgts pasākums
24
Slēgts pasākums
25
Slēgts pasākums
26
27
Slēgts pasākums
28
Slēgts pasākums
29
Slēgts pasākums
30
Slēgts pasākums
31
Slēgts pasākums
Very Cool People, Edavārdi, ansis & Kristīne Prauliņa
Koncertprogramma "Pa apli"
Datums: Se 28.03.2020
Cena: no 13 € 

Par pasākumu

Aktīvākā un atraktīvākā džezfanka grupa "Very Cool People" kopā ar aktuālākajiem Latvijas reperiem Edavārdi un ansis un soulmūzikas dīvu Kristīni Prauliņu, piedāvā koncertprogrammu “Pa apli”.

Pēc Latvijas radiostacijās lieliskus panākumus guvušā, kopjā singla "Pa apli", iesaistītie mūziķi nolēma veidot kopīgu tāda paša nosaukuma koncertprogrammu.

Programmā iekļautas kopdziesmas gan Kristīnei ar Edavārdiem, gan abiem reperiem, gan arī visiem trim kopā. Visām kopdziesmām "Very Cool People" mūziķi izveidoja jaunus aranžējumus, kas ieturēti labākajās fanka, soula un hiphopa mūzikas tradīcijās. Tāpat programmā un gaidāmajā jaunajā albumā iekļautas arī pavisam jaunas, publiski vēl maz dzirdētas kopdziesmas.

Jaunākais kopējais singls "Labirints" līdz ar dziesmu izlaists arī animēts videoklips, kura darbība notiek datorspēlē "Labirints". Tajā Edavārdi, ansis un Kristīne Prauliņa ir labie tēli, bet VCP mūziķi - ļaunie spoki, kuri vēlas sagūstīt galvenos varoņus. Video veidojis jau vairāku grupas klipu autors Valdis Krūmiņš, bet animētos tēlus - grafiskais dizainers Mārtiņš Zaļūksnis.

It kā ar to vēl nebūtu gana, jaunajam singlam "Labirints" tik tiešām izveidota arī unikāla datorspēle "Labirints". Tajā katrs var izvēlēties, vai viņš grib būt Edavārdi, ansis vai Kristīne Prauliņa, un doties uzdevumā savākt visas bumbas, taču jārēķinās ar to, ka ceļā stāsies jau minētie ļaunie tēli - spoki, kuri diezgan konkrēti izskatās pēc grupas VCP dalībniekiem. Spēli izstrādājis Nauris Kolmanis kopā ar Mārtiņu Zaļūksni.
http://www.verycoolpeople.org (vēl būs īstais links šobrīd demo links)

Mūziķi
Very Cool People
Edavārdi
ansis
Kristīne Prauliņa

PA APLI - Very Cool People feat. Edavārdi, ansis & Kristīne Prauliņa