Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Maijs, 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
TechChill 2021
21
TechChill 2021
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Tarja Turunena
Ziemassvētku programma "Christmas Together"
Datums: Ot 21.12.2021
Ieeja no: 19:00
Cena: no 29 € līdz 69 €

Par pasākumu

Dažādo pulcēšanās, ceļošanas un pašizolācijas prasību dēļ, ko Eiropā izraisījis jauns Covid-19 vīrusa uzliesmojums, somu simfometāla dīvas Tarjas Turunenas menedžments bija spiests pieņemt lēmumu pārcelt Ziemassvētku dziesmu programmu no šī gada decembra uz nākamo gadu. Attiecīgi Hanzas Peronā 2020. gada 19. decembrī izsludinātais koncerts notiks 2021. gada 21. decembrī.

Visas līdz šim iegādātas biļetes paliek derīgas uz jauno datumu. Biļešu pārdošana turpinās visā www.bilesuserviss.lv tīklā.

Tarju Turunenu jeb vienkārši Tarju zinām kā agrāko grupas “Nightwish” balsi un tagad jau ilgstoši arī kā ļoti sekmīgu solomākslinieci, kura gan Latvijā līdz šim nav uzstājusies. Tieši tāpēc zīmīgi, ka mūsu skatītājiem pirmajai tikšanās reizei viena no pazīstamākajiem Somijas soprāniem sagatavojusi pavisam īpašu Ziemassvētku programmu “Christmas Together”.

Pavadījumā tikai ģitāra, čells un taustiņi, bet pāri visam fenomenālā Tarjas balss! Un lai tās būtu Feliz Navidad, War Is Over vai pat Ave Maria – tādas šo klasisko Ziemassvētku dziesmu versijas jūs diez vai būsiet dzirdējuši.

Simfometāla un hārdroka jomā Tarja ir viena no visspožākajām zvaigznēm un neapšaubāma Somijas pērle. Trīs oktāvu liriskais soprāns, kura dziedāšanā skolojusies Sibeliusa akadēmijā Kuopio un Karlsrūes Mūzikas augstskolā, ir ne tikai daudzpusīga soliste, bet arī komponiste un dziesmu autore.

Sākotnējo pasaules atpazīstamību guvusi ar somu simfometāla grupu “Nightwish” kā līdzdibinātāja un redzamākais tēls, vēlāk pievērsusies solokarjerai, kura ietver gan simfoniskā roka albumus, gan arī klasiskās mūzikas ierakstus. Taču Tarja nebūtu viņa pati, ja arī labi zināmas kompozīcijas viņas izpildījumā skanētu tikpat ierasti, kā esam pieraduši dzirdēt.

Zīmīgi, ka jau Tarjas pirmais soloalbums “Henkäys Ikuisuudesta” (2006) ietver dažādas Ziemassvētku dziesmu versijas, un tas Somijā sasniedz dubulta platīna statusu. Pēc virknes simforoka albumu, 2015. gadā klajā nāk disks “Ave Maria – En Plein Air”, kurā apkopotas pasaulē zināmākās lūgšanas Ave Maria 12 versijas. Savukārt 2017.gadā iznāk ”From Spirits and Ghosts (Score for a Dark Christmas)”, kurā 11 klasiski Ziemassvētku korāļi ieguvuši tumšāku vokālo nokrāsu. MyGlobalMind kritiķis par to raksta: “Labākais svētku piedāvājums no mākslinieces ilgākā laika posmā, ja ne pat visos laikos. Tarja prot lieliski līdzsvarot spocīgo mūziku (izmantojot orķestra grandiozo skanējumu) ar viņai tik raksturīgo spēcīgo balsi, tādējādi sniedzot klausītājam gan siltumu, gan pārdzīvojuma tirpiņas”.

Esiet droši, ka Tarjas Ziemassvētku dziesmu programma sniegs gan šim gadalaikam tik raksturīgo saviļņojumu, gan pārsteigs ar pavisam neierastu skanējumu.

Vairāk par Tarju mūziķes mājaslapā un sociālajos tīklos.

Par pasākuma rīkotāju

SIA L Tips Agency
Tel. 29287233

Tarja - Feliz Navidad