Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Augusts, 2019
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Slēgts pasākums
15
Slēgts pasākums
16
Slēgts pasākums
17
Hanzas Perons. Pārtapšana
No Vāgnera līdz Paulam
18
Hanzas Perons. Pārtapšana
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Slēgts pasākums
29
30
Slēgts pasākums
31
Nogaršo Latviju Rīgā
Visu Novadu garšu satikšanās
Datums: Pk 27.09.2019 — Se 28.09.2019
Ieeja no: 10:00
Cena: 3 €

Par pasākumu

Grandiozi garšas svētki “Nogaršo Latviju Rīgā!”. Latvijas zemnieki un pārtikas ražotāji no Vidzemes, Kurzemes, Zemgales, Latgales un Pierīgas ar savu labāko, veselīgāko un interesantāko produkciju! Garšu pieturas visām gaumēm un garšām! Iepirkšanās un baudīšana! Bērnu pieturā lauku dzīves ziņa un burvība! Konkursa “Tautas garša” uzvarētāju gatavotā produkcija!

Kūpinātas zivis, grilēts steiks, putraimdesas, pašbrūvēts alus un sulas, pašcepta maize un kliņģeri, pašsiets siers un kaņepju sviests, Latgales špeks, “šmakovka” un “gunjaks” un pat Imanta Ziedoņa kulturālie kartupeļi, un daudz vēl kā laba acīm, vēderam un sirdspriekam! Slavenu Latvijas pavāru visu novadu garšu meistarklases, degustācijas un svētku maltīte! Populāri dziesminieki un mūziķi no Latvijas novadiem! Konkursi un garšīgas balvas! Vietējo produktu izsoles! Namatēvs – aktieris Normunds Laizāns! Visas dienas garumā Fonda “Viegli “ “Kartupeļu radio” tiešraide un intervijas no notikumu vietas!

ATNĀC, ATKLĀJ, IEMĪLI LATVIJAS NOVADU GARŠU!

Pirmā festivāla diena tiks vairāk veltīta Novada garšas tālāko plānu veidošanai, konferencei par Novada garšu kā ilgtspējīgu, veselīgu Latvijas pārtikas produktu audzēšanas, izmantošanas, izplatīšanas un popularizēšanas koncepcijas sastāvdaļu un instrumentu. Meistarklasēm, profesionālajiem konkursiem, degustācijām, labāko Novada garšas dalībnieku apbalvošanu.

Otrā diena vairāk veltīta apmeklētājiem. Garšai, smaržai, izziņai, pavāru šoviem, prezentācijām, degustācijām, iepirkumiem, kontaktiem, mākslinieciskām izklaidēm un interaktīvai saiknei ar pārtikas ražotājiem un ēdienu gatavotājiem, kas ļaus apmeklētājiem saprast, ka Novada garša ir mūsdienīgs pasākums, kurš grib parādīt, ka Latvijā katrā reģionā ir izcili, īpaši, veselīgi pārtikas produkti un to gatavotāji. Ka Novada garša spēj būt katram sava, bet tomēr visiem viena Latvijas Garša!

Seko līdzi Facebook

Rīkotājs

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"