Koncerts pirmajā rindā: Valters Pūce, Dainis Tenis
Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Novembris, 2023
1
2
Dziesmu svētki. Liepājas teātra viesizrādes Hanzas peronā
3
4
Slēgts pasākums
5
6
7
MŪSU MĀJAS BIJA ZEME. UZPLAUKUMS
8
9
10
Tigran Hamasyan. The Call Within. Koncerts Hanzas peronā
11
Slēgts pasākums
12
13
Slēgts pasākums
14
15
16
Dzeltens trotuārs. Dzejkoncerts Hanzas peronā
17
Max Cooper. Audiovizuāls šovs Hanzas peronā
18
19
20
21
Slēgts pasākums
22
23
24
25
TOP 100 Wines & Chefs
26
27
28
Slēgts pasākums
29
Slēgts pasākums
30
Koncerts pirmajā rindā: Valters Pūce, Dainis Tenis
ekskluzīva klātienes koncertstāstu sērija

Par koncertu

Kultūrtelpā “Hanzas perons” turpinās ekskluzīva klātienes koncertstāstu sērija “Koncerts pirmajā rindā”.

„Šis ir projekts, kas visu laiku ticis atlikts, jo nekad “nav laika””. Šobrīd mums šī ir burvīga iespēja atgriezties laikos, kad mācījāmies klasisko mūziku. Izdzīvosim to kopā. Pirmajā rindā un bez elektrības.” Valters Pūce, Dainis Tenis

Čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis satikās grupā DAGAMBA, kur abu mūziķu sadarbībā tapuši neskaitāmi aranžējumi gan roka, gan popa, gan pasaules, gan klasiskās mūzikas žanros. Šobrīd Valters un Dainis nolēmuši atgriezties pie pirmavota - klasiskās mūzikas pamatiem un tās oriģinālā skanējuma - pieklusinātāka, akustiskāka un intīmāka.

Hanzas Perona koncertstāstā pirmatskaņojums programmai “Bez elektrības!”. Mūziķi saviem klausītājiem sola akustisku un emociju piesātinātu piektdienas vakaru ar klasiskās un populārās mūzikas hitiem čella un klavieru skanējumā.

Ņemot vērā pulcēšanās ierobežojumus, katru pasākumu varēs apmeklēt tikai 20 klausītāji, tādēļ mākslinieki vienā dienā piedāvās trīs koncertstāstus, kas katrs ilgs 45 minūtes. Koncertstāstu sākums katru dienu pulksten 18.00, 19.30 un 21.00. Pulcēšanās pusstundu pirms katra koncertstāsta, izbaudot arī Latvijas labāko bārmeņu piedāvātu kokteiļlaundža atmosfēru. Viena koncertstāsta biļetes cena ir 50 EUR, un tās nopērkamas www.bilesuserviss.lv.

Informācija par rīkotājiem

Guntis Ērglis-Lācis, aģentūras “Ideju institūts” direktors
T. 29262186
E-pasts: guntis@idejuinstituts.lv

Ieva Irbina, kultūrtelpas “Hanzas perons” direktore
T. 29107402
E-pasts: ieva.irbina@hanzasperons.lv

Kaspars Zaviļeiskis, komunikācija
T. 26593669
E-pasts: kaspars.zavileiskis@gmail.com