Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Jūlijs, 2022
1
Slēgts pasākums
2
3
4
5
6
7
8
9
Hailu Mergia un trio
Ieeja no: 19.00
Cena: no 15.00 eur
Vasaras pop-up perons #3
Ieeja no: 17.00
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Slēgts pasākums
26
27
28
29
Slēgts pasākums
30
31
Kreisais Krasts
hip-hop apvienības koncerts

Par pasākumu

Latvijas lielākā hip hop apvienība Kreisais Krasts aicina uz savu pirmo un līdz šim vērienīgāko koncertu 25.oktobrī, Hanzas Peronā.
Nenokavē! Tikai pirmās 300 biļetes par īpašo cenu – 15 EUR.

Kreisais krasts ir mūziķu apvienība, kas pastāv jau gandrīz 20 gadus un augustā gaidāms grupas pirmais debijas albums “Tilts”, kurā būs iekļautas 19 kompozīcijas.

“Kārtējais posms KK ģimenē ir noslēdzies un šis albums kalpos kā atskaites punkts, lai mēs varētu virzīties tālāk Mēs ar savu mūziku "būvējam tiltu" uz nezināmo. Esam gatavi pārsteigt un būt pārsteigti, jo vienmēr esam kustībā. Mēs ejam pāri tiltam, lai savienotu abus krastus." - tā par gaidāmo albumu saka paši krastieši.

Līdz ar grupas debijas albumu, 25. oktobrī ieplānots arī apvienības līdz šim vērienīgākais koncerts jaunatklātajā Hanzas Peronā. Gaidāmajā koncertā tiks izpildītas gan jau labi zināmās KK dziesmas FleKKsinonem, Logi Vaļā, Simts, gan arī vēl nedzirdētas kompozīcijas no jaunā albuma.

Kopā uz skatuves kāps vairāk kā 30 mūziķi, kā arī viens no grupas dibinātājiem Pionieris,, gan apvienības skaļākie pārstāvji Reiks, ansis, Punkts uz I, Ivans , P. Upelnieks un, protams, arī pārējie apvienības biedri. Koncerta īpašais viesis - Sudrabu Sirds.

Kas ir Kreisais Krasts?

"Kreisais krasts vēsture aizsākusies 2002. gadā Mazais Z un Pionieris apvienoja Pārdaugavā esošos mūziķus zem kopēja nosaukuma Kreisais Krasts. Visiem kam nebija tusiņa vai vienkārši cilvēki, kuri domātu līdzīgi, tagad varēja būt piederīgi vienai ģimenei.

Kustība ātri attīstījās un Pārdaugavā ielās parādījās uzraksti ar diviem burtiem "KK".
Tas bija sākums daudziem mūzikas producentiem, reperiem, graffiti zīmētājiem un citiem sirdī māksliniekiem, kas tagad jau ir zināmi Latvijā. Mēs apvienojām ne tikai reperus, bet dažāda veida talantīgus māksliniekus un dažāda žanra/stila mūziķus.

Kreisais Krasts ir par atklātu mūziku/mākslu gan dzīvē, gan uz skatuves. Mēs nemelojam klausītājiem, kādus Tu mūs redzi uz ielas, tādi mēs esam arī savās dziesmās. Tā ir viena no lietām, kas mūs visus vieno, būt atklātam, patiesam un nebaidīties no savām domām, lai vai kādas tās būtu. "

Biļetes iespējams iegādāties bilesuserviss.lv

Partneri