Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Februāris, 2023
1
2
3
4
Slēgts pasākums
5
6
7
8
9
10
Slēgts pasākums
11
12
13
14
Šovs ČETRI BRĀĻI
Ieeja no: 19.00
Cena: no 18 eur
15
16
17
Slēgts pasākums
18
MOVIE NIGHT DISCO un DJ Bogdan Taran
Ieeja no: 18.00
Cena: 5 euro
19
Kino Svētdienis
Ieeja no: 11:00
Cena: no 10 eur
20
21
22
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
Ieeja no: 18.00
Cena: no 15 euro
23
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
Ieeja no: 18.00
Cena: no 15 euro
24
Slēgts pasākums
25
Slēgts pasākums
26
27
28
Klavierstāsti un Dainis Tenis

Par pasākumu

Pēdējos divos gados tik daudz kas ir noticis, tik daudz kas ir pateikts un tomēr reizē tik daudz kas palicis nepateikts. Esam sapratuši, ko nozīmē būt kopā, cik svarīgi ir izrunāties un saprast vienam otru. Ir laiks mums satikties. Sākumā klusi un mierīgi. Klavierstāsti ir koncertu sērija pavisam nelielam skatītāju lokam. Klusināta, mierīga, emocionāla. Tā būs iespēja piekļūt viens otram pavisam tuvu, klausoties cilvēku stāstus, dziesmas un skaņdarbus un iepazīstot vienam otru no jauna.

30. jūnijā plkst.19.00 Hanzas Peronā klavierstāstā ar pianistu Daini Teni būs iespēja dzirdēt jauno soloprogrammu DECODER. Dainis ir zināms kā pianists, kurš ērti un kā savā ādā jūtas, atrodoties uz robežas starp klasisko un neakadēmisko mūziku. Kopš Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas absolvēšanas viņš darbojies gan kā pianists - solists, gan kā instrumentālās grupas “Dagamba” dalībnieks. Pianists pavasarī nāks klajā ar savu pirmo solo albumu un koncertprogrammu DECODER.

Pianista oriģinālmūziku caurstrāvo akustiskais klavieru, sagatavoto klavieru un elektronikas skanējums. Savā debijas albumā pianists vienlīdz lielu uzmanību pievērš abiem sev interesējošiem virzieniem - gan akadēmiskai klavierspēlei, kas ir visas mūzikas pamatā, gan nerimdināmai vēlmei eksperimentēt un testēt zināmā robežas. Koncertā Dainis Tenis izpildīs savus oriģināldarbus klavierēm, kuros apvienojis sev tuvākos mūzikas žanrus - neoklasisko, ambiento un elektronisko mūziku. Īpašu noskaņu radīs pasaulslavenā klavieru būvētāja Dāvida Kļaviņa Una Corda. Akustisko vidi ar unikāliem tembriem papildinās analogo sintezatoru skaņas un bungmašīnas ritmi.

Iedvesmojoties no laikmeta, kas mudina pārskatīt vērtības, jaunais albums DECODER radīts kā mūziķa iekšējās pasaules spogulis, kas pianista līdzšinējos muzikālos meklējumus transformējis 11 jaunās kompozīcijās. Albums ir retrospektīvas pārdomas par jautājumiem, kas, kur, kāpēc un kad es esmu. Mūziķim īpaši saistošs temats ir pagātnes, tagadnes un nākotnes attiecības. Aicinām to klausīties īpašā noskaņā Hanzas Peronā.