Klavierstāsti ar Kristapu Vanadziņu
Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Marts, 2024
1
Slēgts pasākums
2
Riga Wine & Champagne 2024
Ieeja no: 17:00
Cena: no 89 eur
3
4
5
6
7
8
Sō Percussion & Caroline Shaw. Koncerts Hanzas peronā
Ieeja no: 18:00
Cena: no 30 eur
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Dejas izrāde "Cikls". Studija "Buras" Hanzas peronā
Ieeja no: 15:00
Cena: no 20 eur
Dejas izrāde "Cikls". Studija "Buras" Hanzas peronā
Ieeja no: 12:00
Cena: no 20 eur
18
19
20
21
22
23
24
Bohren & Der Club of Gore. Koncerts Hanzas peronā
Ieeja no: 16:30
Cena: no 25 eur
25
26
27
28
Piano Day. Klavieru diena Hanzas peronā
Ieeja no: 18:00
Cena: no 25 eur
29
30
31
Klavierstāsti ar Kristapu Vanadziņu

Par pasākumu

Pēdējos divos gados, īpaši pēdējās divās nedēļās tik daudz kas ir noticis, tik daudz kas ir pateikts un tomēr reizē tik daudz kas palicis nepateikts. Esam sapratuši, ko nozīmē būt kopā, cik svarīgi ir izrunāties un saprast vienam otru. Ir laiks mums satikties, sākumā klusi un mierīgi. Klavierstāsti ir koncertu sērija pavisam nelielam skatītāju lokam. Klusināta, mierīga, emocionāla. Tā būs iespēja piekļūt viens otram pavisam tuvu, klausoties cilvēku stāstus, dziesmas un skaņdarbus un iepazīstot vienam otru no jauna.

31. martā plkst. 19.00 Hanzas Peronā klavierstāstā ar pianistu Kristapu Vanadziņu būs iespēja dzirdēt solo programmu “Portreti”. Kristaps Vanadziņš ir viens no spožākajiem Latvijas mūsdienu džeza pianistiem, kurš mūzikas telpā atgriezis džeza trio sastāvus. Kristapa repertuārā vienmēr saplūst vairāki žanri, spēlētajās kompozīcijās saklausāmi neparasti harmoniski risinājumi un radošas novitātes.

Koncertā klausītāji varēs izbaudīt dziļi personīgi radītās kompozīcijas un skices, kur Kristaps cenšas atklāt un uzzīmēt sevi un savu portretu. Būs iespēja ceļot dažādās pasaules sfērās un notikumos. Dzirdēt mūziku no Kristapa Vanadziņa Trio jaunās vinila plates "Mīlestības dārzs ir aizaudzis", kura saņēmusi "Zelta mikrofons 2022" balvu džeza kategorijā, kur Kristaps ietērpis trio mūziku solo situācijā. Savukārt, klausītāju portreti tiks iemūžināti brīvās improvizācijās, portretējot koncertu viesus atsevišķi un ļoti personīgi. Šī būs unikāla iespēja atnākt uz koncertu un tapt uzzīmētam klaviermūzikā.

"Man vienmēr patīk saruna ar kādu. Šajā solo koncertā, kur esmu pilnīgi viens uz skatuves, man vienmēr kaut kur blakus ir noslēpts krēsls. Notiek negaidīts pārsteiguma pavērsiens un es aicinu sev blakus kādu no klausītājiem. Ļaujos sajust savu blakussēdētāju, vienkārši uzzīmējot viņa pasauli mūzikā." /Kristaps Vanadziņš/

Informācija apmeklētājiem

Ieeja ar derīgu Covid – 19 sertifikātu. Apmeklētājiem, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam, telpās jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 respirators.