Klavierstāsti ar Ewert Sundja
Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Oktobris, 2023
1
Un atkal Pifs… Iestudējuma jubileja Hanzas peronā
Un atkal Pifs… Iestudējuma jubileja Hanzas peronā
2
3
4
5
6
Skaņu Mežs 2023
7
Skaņu Mežs 2023
8
Skaņu Mežs 2023
9
10
11
12
13
14
RIGA IFF uz Perona. Kino mūzikas nakts Hanzas peronā
Ieeja no: 20:00
Cena: no 20 eur
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Moderat. Koncerts Hanzas peronā
Ieeja no: 19.00
28
29
30
31
me two / Sava kliķe. Dejas izrāde Hanzas peronā
Ieeja no: 18.00
Cena: 16 eur
Klavierstāsti ar Ewert Sundja

Par pasākumu

Pēdējos divos gados, īpaši pēdējās divās nedēļās, tik daudz kas ir noticis, tik daudz kas ir pateikts un tomēr reizē tik daudz kas palicis nepateikts. Esam sapratuši, ko nozīmē būt kopā, cik svarīgi ir izrunāties un saprast vienam otru. Ir laiks mums satikties. Sākumā klusi un mierīgi. Klavierstāsti ir koncertu sērija pavisam nelielam skatītāju lokam. Klusināta, mierīga, emocionāla. Tā būs iespēja piekļūt viens otram pavisam tuvu, klausoties cilvēku stāstus, dziesmas un skaņdarbus un iepazīstot vienam otru no jauna.
 
26. aprīlī plkst. 19.00 Hanzas Peronā klavierstāstā ar Evertu Sundja būs dzirdama ekskluzīva solo programma. Everts Sundja ir igauņu dziedātājs un dziesmu autors, kā arī atzinību guvušās un Latvijā iecienītās grupas Ewert and The Two Dragons solists. Pagājušā gada rudenī Everts izdeva divas solo dziesmas “Half of It” un “Goodnight, Goodnight”, kura iekļuva arī Latvijas ētera Top 25. Tas atgrieza Evertu uz solo izpildītāja ceļa pirmo reizi kopš viņa karjeras sākuma – pirms 20 gadiem.
 
Mēs esam iepazinuši un iecienījuši mūziķa sniegumu Ewert and The Two Dragons, vienā no visu laiku veiksmīgākajām igauņu grupām, taču 26. aprīļa koncerts ir rets ieskats Everta ilggadējā dziedātāja, dziesmu autora un izpildītāja karjerā. Koncertā tiks piedāvāta vēl neatskaņota mūzika, kaverversijas, Ewert and The Two Dragons klasika un dziesmas, kuras Everts sarakstījis citiem māksliniekiem. Tas būs Everts un klavieres, un nekas cits.
 
Un stāsti, protams. Kā mēs varam aizmirst stāstus? Everts ir viens no visvairāk ceļojošajiem Baltijas popmūziķiem, kurš spēlējis uz daudzām skatuvēm Baltijā, Eiropā un ASV. Viņam ir stāsti, ko stāstīt. Aicinām izbaudīt intīmu un ekskluzīvu vakaru Hanzas Peronā ar Everta sensacionālo mūziku un balsi.