JUNGLE
Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Marts, 2024
1
Slēgts pasākums
2
Riga Wine & Champagne 2024
Ieeja no: 17:00
Cena: no 89 eur
3
4
5
6
7
8
Sō Percussion & Caroline Shaw. Koncerts Hanzas peronā
Ieeja no: 18:00
Cena: no 30 eur
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Dejas izrāde "Cikls". Studija "Buras" Hanzas peronā
Ieeja no: 15:00
Cena: no 20 eur
Dejas izrāde "Cikls". Studija "Buras" Hanzas peronā
Ieeja no: 12:00
Cena: no 20 eur
18
19
20
21
22
23
24
Bohren & Der Club of Gore. Koncerts Hanzas peronā
Ieeja no: 16:30
Cena: no 25 eur
25
26
27
28
Piano Day. Klavieru diena Hanzas peronā
Ieeja no: 18:00
Cena: no 25 eur
29
30
31
JUNGLE

Par pasākumu

VIŅI ATGRIEŽAS!
Britu duets Jungle savā biogrāfijā ierakstīs Hanzas Peronu.

Mūzikas aģentūra 8 Days A Week izsludina kārtējo koncerttūri Baltijas valstīs. Ir apstiprināts, ka maijā Latvijā viesosies britu mūzikas duets Jungle, kas savā koncertvietu sarakstā iekļaus arī Hanzas Peronu.

Šī ziņa nespēj neiepriecināt, jo mums ir iespēja piedzīvot nevainojamu koncertu. Nebeidzamo Jungle enerģiju ir grūti sajaukt ar ko citu. To, ka viņiem nav līdzīgo, duets pierāda gan videoklipos, gan uz skatuves. Lielo festivālu sajūtas, klātbūtnes spēks, izcilā kvalitāte, nebeidzamo deju maģija, daudzbalsība, visiem zināmās melodijas, jaunas idejas un pilnīgā ekstāze. Jungle nelīdzinās nevienam citam un vienlaicīgi spēj ieraut dejā jebkuru.

Jungle jau ir pazīstami Latvijas mūzikas cienītājiem. Iespējams, ka viņi Latvijā bja ieradušies pat pārāk ātri, jo pa šo laiku duets veica garu ceļu, pieaugot, pilnveidojoties, palielinot fanu skaitu visā pasaulē un izdodot lielisku albumu. Un tieši šobrīd viņu koncerts noteikti ir apmeklēšanas vērts! Jaunākais albums Loving in Stereo daudziem kļuva par pagājušās vasaras galveno skaņu celiņu. Šis albums tika atzinīgi novērtēts arī Latvijā. Tagad viņu koncerts notiks īstajā laikā un vietā. Aģentūra 8 Days A Week rīko Jungle tūres koncertus arī Viļņā un Tallinā. 3 pilsētas, 3 lieliski koncerti un neaizmirstama pieredze.

Informācija apmeklētājiem

Biļešu skaits ir ierobežots un tās kļūs dārgākas. Nenokavē!

Par Jungle

Ja vēl neesi atklājis Jungle, tagad ir īstais laiks to izdarīt. Jungle sastāvā ir producentu duets Toms Makfarlends un Džošs Loids-Vatsons, kuri šajā projektā rada visu. Viņi ir labākie draugi jau kopš bērnības, un tagad ir arī savas mūzikas izdevniecības īpašnieki. Tiesa, viņi nesteidzas pievērst tik daudz uzmanības sev, cik savai mūzikai. Viņi spēj sapulcēt ap sevi izcilākos mūziķus un dejotājus, tomēr paši izvēlās palikt ēnā. Tāpēc grupas nosaukums, preču zīme un logotips ir tik lakoniski. Tagad ir skaidrs, kāpēc viņi par saviem lielākajiem favorītiem sauc Daft Punk, Gorillaz un Justice. Viņi visi slēpjas zem simboliem un maskām.

Jungle mūzika ir piemērota jebkuram laikam un laikapstākļiem. Sajaucot soulu, fanku, disko un elektronisko mūziku, Mercury Prize nominanti kustas uz priekšu tikpat viegli, kā viņu radītie deju ritmi. Jungle izpārdeva četrus vakarus Brikstonas akadēmijā Londonā, tikpat veiksmīgi viņus uzņēma arī Ņujorkā. Viņi ir uzstājušies visos pasaules kontinentos un ir kļuvuši par visu lielāko festivālu neatņēmāmo sastāvdaļu. Jau tagad viņu dziesmu straumējumu skaits tuvojas miljardam. Jungle ir spējīgi pat sāpīgas šķiršanās dziesmas pārvērst dejās. Izolācijas laikā viņi ierakstīja savu trešo albumu Loving in Stereo, un tagad iesildīs pašu Billiju Eilišu Lielbritānijas turnejā.

Jungle izklausās pēc mīlestības piepildītās vasaras un saules pielietām dienām. Nav nejauši, ka tos ir iecienījuši reklāmdevēji un nopietni zīmoli, tādi, kā Toyota, Starbucks, Apple un FIFA. Dueta darbi ir neprātīgi krāšņi un rotaļīgi. Mūzikas kritiķi joko, ka Jungle ir kā trūkstošais posms starp Massive Attack un Bee Gees. Kaut kas starp sapņainu elektroniku un 70. gadu fanku. Vintage skanējums, kas ne mirkli neizklausas vecmodīgs.

Starp citu, šī ir pirmā reize, kad duets sadarbojas ar citiem izpildītājiem – albumā skan Tamilu izcelsmes šveicietes Prijas Ragu un ASV repera Basa balsis. Internetā klīst stāsts, ka Bas pēc viena koncerta vienkārši ieskrēja Jungle ģērbtuvē, un radās skaista draudzība. Albuma tapšanā piedalījies arī noslēpumainais SAULT producents InFlo, kurš savulaik ir strādājis ar Siguldā gaidāmo Maiklu Kivanuku un Little Simz.

Jungle uzskata Loving in Stereo par savu labāko ierakstu. Cerību pilns un dzīvību svinošs 40 minūšu ceļojums, kas tapis pandēmijas laikā. Šis ir jaunas Jungle ēras sākums. Viss, par ko Jungle jebkad ir sapņojuši, ir iekļauts šajā iedvesmas un gaismas komplektā. Jungle liek mums izbaudīt skaistas lietas un atrast jaunus sākumus. Šķiet, ka abi mūziķi ir atkal iemīlējušies cilvēkos un pasaulē: “Kad atrodi patiesu mīlestību, lielākā daļa problēmu izzūd. Tas ir vienīgais īstais dzīves mērķis." Atliek tikai tam piekrist.

JUNGLE - KEEP MOVING