Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Decembris, 2022
1
Starptautiskais Romu Kultūras festivāls ROMA WORLD 2022 “Saules ceļš”
2
Movie Night Disco 2
3
4
5
6
7
8
Slēgts pasākums
9
Slēgts pasākums
10
Slēgts pasākums
11
Ziemassvētku Svētdienis I
Ieeja no: 10.45
Cena: 15 eur
12
Slēgts pasākums
13
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
14
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
15
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
16
Slēgts pasākums
17
Slēgts pasākums
18
19
20
21
Tarja Turunena: Christmas Together
Cena: no 29 eur
22
Slēgts pasākums
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Hailu Mergia un trio

Par pasākumu

Hanzas Perons ielūdz uz vasaras koncertiem, kuros mākslinieki no zināmām ārzemju grupām uzstāsies ar saviem solo projektiem, būs arī trio un neparasti mūziķu apvienību sastāvi. Tā būs vienreizēja iespēja dzirdēt koncertos jaunu mūziku, kuru vērts iepazīt dzīvajā izpildījumā Latvijā.
 


Maestro, leģenda no Etiopijas, instrumentālists, akordeonists ar vairāk kā 60 gadu pieredzi uz skatuves Hailu Mergia kopā ar džeza trio Hanzas Peronā 9. jūlija vakarā.
Viņa mūziku ir atzinīgi novērtējusi starptautiskā prese, tostarp New York Times, BBC un Pitchfork, kas Hailu Mergia mūziku raksturojuši kā "triumfējošu tagadnē".

Savu karjeru mākslinieks sāka 1960. gados Adisabeba, bija pieprasīts un atzīts 1970. gg. deju grupu zelta laikos. Un 1990. gados viņš emigrēja uz Ameriku, kur bija, iespējams, talantīgākais taksometru vadītājs. Taustiņinstrumentus viņš spēlēja automašīnā, gaidot lidostā savus pasažierus.
Un nu Hailu Mergia ir atkārtoti izdevis savu klasiku, kas pievērš uzmanību viņa talanta nozīmei Etiopijas mūzikas vēsturē. Viņš ir atgriezies uz skatuves un spēlē gan lielām, gan mazākām auditorijām.

Mergia ir saglabājis savu aktualitāti visus šos gadus, mainot savu skanējumu līdzi laikam.
Viņš skanējumu mainību raksturo pozitīvi un savus nākotnes plānos pagaidām vēl tur noslēpumā: "Es ticu, ka skanējums mainās. Klausītājiem ir labi, ja viņi dzird citu skanējumu katru reizi, kad klausās manī. Varbūt nākamajā albumā es darīšu kaut ko pilnīgi citu."

Hailu Mergia & Dahlak Band — Anchin Kfu Ayinkash