Daði Freyr. Koncerts Hanzas peronā
Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Oktobris, 2023
1
Un atkal Pifs… Iestudējuma jubileja Hanzas peronā
Un atkal Pifs… Iestudējuma jubileja Hanzas peronā
2
3
4
5
6
Skaņu Mežs 2023
7
Skaņu Mežs 2023
8
Skaņu Mežs 2023
9
10
11
12
13
14
RIGA IFF uz Perona. Kino mūzikas nakts Hanzas peronā
Ieeja no: 20:00
Cena: no 20 eur
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Moderat. Koncerts Hanzas peronā
Ieeja no: 19.00
28
29
30
31
me two / Sava kliķe. Dejas izrāde Hanzas peronā
Ieeja no: 18.00
Cena: 16 eur
Daði Freyr. Koncerts Hanzas peronā

Par pasākumu

Asprātīgais Islandes dziedātājs un Eirovīzijas pārsteigums Dadi Freirs (Daði Freyr) sniegs koncertu Rīgā! 9.septembrī mūziķis uzstāsies Hanzas peronā.

Eiropas koncertturnejas PART.1 ietvaros Daði Freyr sniegs koncertus 17 pilsētās. Patīkami, ka pateicoties mūzikas aģentūrai 8 Days A Week tajā ir iekļautas visas trīs Baltijas valstu galvaspilsētas. Biļetes nonāks pārdošanā piektdien, 24. martā.

Tu noteikti zini Daði Freyr superhītu Think About Things, ar kuru viņš iekaroja pasaules sirdis 2020. gadā pandēmijas dēļ atceltajā Eirovīzijas konkursā. Kopš tā brīža dziesma ir straumēta vairāk nekā 200 miljonu reižu, kas jau vainagojas ar izpārdotām turnejām un ir pilnīgi noteikti skaidrs, ka tas ir tikai sākums.

Mūzikas aģentūra 8 Days A Week nebeidz pārsteigt - šis ir jau septītais šogad Latvijā ieplānotais notikums - līdzās martā Hanzas peronā notiekošajiem Ry X, Fever Ray un vasarā plānotiem M83, Phoenix, Džeimsa Beja un Luisa Tomlinsona koncertiem. Daði Freyr ir ievērojams papildinājums šajā sarakstā!

Šīs aizraujošās turnejas ziņas nāk komplektā ar 4 skaņdarbu EP I’m Making An Album 1/3 no viņa gaidāmā debijas albuma I Made An Album, kas tiks izdots vasaras beigās. Jau nosaukumi vien norāda, ka Daði Freyr humora izjūta ir uzmanības vērta!

Biļešu ieprikšpārdošana:
Kā vienmēr, ātrākajiem faniem ir iespēja nopirkt lētākas biļetes, izmantojot atlaižu kodu! Biļetes uz Daði Freyr koncertu galvaspilsētā nonāks pārdošanā piektdien, 24. martā. no plkst.9.00, bet Daði Freyr fani var iegādāties biļetes jau no šī brīža. Kodu var iegūt, sazinoties ar 8 Days A Week Facebook vai www.8dw.lt. Kodi būs derīgi tikai 24 stundas, biļešu skaits ar kodiem ir ierobežots. Biļešu iepriekšpārdošana jau ir sākusies; biļetes ar kodiem būs pieejamas no 23. marta plkst. 9.00 Kods būs derīgs līdz 24. marta plkst. 9.00 un vēlāk biļetes kļūs dārgākas.

“I’m Making An Album 1/3” ir pirmais gaidāmā debijas albuma vēstnesis. Četru dzirkstošo diskotēku iedvesmotu popdziesmu apkopojums, kas izceļas ar izsmalcinātiem jokiem un burvīgo humora izjūtu. Tas sākas ar skaņdarbu “I’m Fine” — asu un grūvīgu elektroniskās deju mūzikas skaņdarbu, kurā islandiešu dziedātājs žonglē ar paškritikas un motivācijas idejām. Otrajā dziesmā “Limit To Love” ir iekļauta maigāka, nopietnāka Daði puse - tā ir skaista un melodiska mīlestības vēstule viņa diviem bērniem. “Shut Up” ir atbrīvojošs, dejojams veltījums visiem, kas pārāk daudz domā, savukārt skaņdarbs “Thank You”, kas jau tika atskaņots viņa nesenās izpārdotās pasaules turnejā, apstiprina Dadi Freira popmūzikas ikonas statusu. Viņš pats ir sacerējis, ierakstījis un producējis katru “I Made An Album” skaņdarbu! Un tas piedāvā tikai labas noskaņas. “Mīli sevi tādu, kāds esi. Ja vien neesi šausmīgs cilvēks, tad gan mainies!” - tāda ir Dadi dzīves filozofija.

Ja redzēji Daði Freyr Eirovīzijai sagatavoto šovu, tad noteikti jau zini, ka viņš piedāvā žilbinošu un aizraujošu skatuves priekšnesumu, kas ierauj iekvienu klātesošo notikuma virpulī. Asprātība ir viņa stiprā puse. Lai arī viņš ir liela zvaigzne, Dadi uzrunā ikvienu klātesošo kā savējo, jaucot ierastās barjeras un klišejas. šis noteikti ir koncerts, par kuru runās ilgi, tāpēc nevilcinies un ķer ciet savu biļeti!