bet bet 30 gadu jubilejas koncerts
Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Oktobris, 2023
1
Un atkal Pifs… Iestudējuma jubileja Hanzas peronā
Un atkal Pifs… Iestudējuma jubileja Hanzas peronā
2
3
4
5
6
Skaņu Mežs 2023
7
Skaņu Mežs 2023
8
Skaņu Mežs 2023
9
10
11
12
13
14
RIGA IFF uz Perona. Kino mūzikas nakts Hanzas peronā
Ieeja no: 20:00
Cena: no 20 eur
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Moderat. Koncerts Hanzas peronā
Ieeja no: 19.00
28
29
30
31
me two / Sava kliķe. Dejas izrāde Hanzas peronā
Ieeja no: 18.00
Cena: 16 eur
bet bet 30 gadu jubilejas koncerts

Par pasākumu

Vienīgais grupas “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts Rīgā! Vienlaikus arī Guntara Rača jaunās grāmatas “365” 3. daļas atvēršanas svētku pasākums. Un it kā ar to nepietiktu, pasākumā tiks atvērta arī grupas “bet bet” 60 populārāko dziesmu nošu grāmata! Paredzēta tikšanās ar mūziķiem un autogrāfi pirms un pēc koncerta.

Grupa “bet bet”dibināta 1991. gada pavasarī. Tas notiek, sadaloties tolaik jau populārajām grupām “Jauns Mēness” un “Zodiaks”. Pēc pirmās ASV turnejas “Jaunu Mēnesi” pamet Guntars Račs (bungas, balss), Aivis Kalvāns (bass) un Uģis Tirzītis (ģitāra, balss). Savukārt, atgriežoties no Amerikas, arī grupas “Zodiaks” “pirmā vijole” Zigfrīds Muktupāvels (balss, vijole, taustiņi) nolemj meklēt citus sabiedrotos. Kāda 1991. gada marta dienā visi satiekas mazā Rīgas pagrabiņā, kurā dzīvo Guntars, un vienojas par jaunas grupas izveidi. Tolaik neviens pat nenojauš, ka grupa ar pavisam nelielām sastāva maiņām, spēs noturēties un kopā muzicēt 30 gadus un vairāk, izdodot 9 studijas albumus un 4 labāko dziesmu izlases.
Darbs pie desmitā studijas albuma noris šobrīd un tas būs pārsteigums daudziem, jo to grupa gatavo sadarbībā ar kādu ļoti pazīstamu latviešu dziesmu autoru, ar kuru grupa līdz šim vēl nav sadarbojusies, bet par to vairāk uzzināsiet koncertā, kurā paredzēti arī vairāki pirmatskaņojumi.

Grupas sastāvā šobrīd muzicē:
Zigfrīds Muktupāvels (galvenā balss, ģitāra un taustiņu instrumenti), Guntars Račs (balss, bungas), Uģis Tirzītis (balss, ģitāra) un Andris Alviķis (balss, bass).

No 14.00 būs atvērta Vasaras perona terase ar gardiem ēdieniem un dzērieniem.