We Love You. Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks
Please use another browser to see the content of this page.
We recommend using Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge or Safari.
We Love You. Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks
rēcīgs notikums

Par pasākumu

“Mēs Jūs Mīlam” ir apvienība, kā arī pa pusei improvizēta, pa pusei iestudēta komēdija, kuras pamatā ir Kaspara Breidaka un Ralfa Eilanda draudzība. Viņi ir raduši viens otru ikdienā un reizēm arī dažādu TV un radio tiešraižu laikā izaicināt vai “pavilkt uz zoba”. Nu ir pienācis laiks to darīt uz skatuves!

“Mēs Jūs Mīlam” skatītājiem piedāvās etīdes, kā arī dziesmas par visdažādākajām tēmām, kuras nav svešas gandrīz nevienam – attiecības, attiecības pastā jeb rindas, attiecības, kurās no otra prasa arvien vairāk un vairāk jeb auto remonts, attiecības, kurās nepamet sajūta, ka Tevi drāž jeb politika, un tā tālāk. Šajā radošajā mutulī iesaistītas tiks arī skatītāju idejas, jo tās uzklausīt "Mēs Jūs Mīlam" kolektīvam ir ļoti svarīgi! Par izrādi šo pasākumu īsti nenosaukt. Joki, dziesmas un izaicinājumi. Ja zini “Monty Python” vai “Flight of the Conchords”, tad tas ir tas pats, tikai mazāk labi.

Komēdijas garums: 1 stunda 20 minūtes.
Ieeja pasākumā no plkst. 18.30
Ieteicamais vecums: 16+

"MēsJūsMīlam" radošais kolektīvs ir sailgojies pēc saviem skatītājiem un ar nepacietību gada karantīnas beigas, lai izrādēs atkal varētu sniegt jums veselīgu humora devu!

Par pasākuma rīkotāju

Biedrība "GingerCat"
Facebook
Tel. nr. +371 29345511